Apie mus

"Sonatos tekstilė" - visas interjero dekoravimo tekstile paslaugas teikianti įmonė: nuo idėjos pateikimo iki galutinio projekto įgyvendinimo. Įmonės įkūrėja Sonata Gurčinienė - diplomuota dailininkė, Dailės akademijoje apgynusi tekstilės magistro laipsnį langų apipavidalinimo tema. Nuo 1997 m. pradėjusi savo veiklą šiandien dirba kartu su energingu ir kūribingu kolektyvu.

 

Salonas - "Sonatos tekstilė" dirba su itin aukštos kokybės audiniais, užsakomais tiesiai iš gamintojų Prancūzijoje, Anglijoje, Italijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Belgijoje, Graikijoje ir t.t. Profesionalia menininko akimi atrenkami audiniai išsiskiria originalumu ir kokybe. Didžiuojamės unikalių šilkinių audinių, kuriais yra puošiamos visos karališkos rezidencijos Jungtinėje Karalystėje kolekcija, taip pat daugybę apdovanojimų tekstilės dizaino parodose sulaukusiais, naujus interjero dekoravimo horizontus atveriančiais vokiečių gamintojų audiniais.

 

Ilgametė kūrybinė patirtis, nuolat lankomos tarptautinės parodos, dėmesys technologinėms naujovėms, profesionalumas ir kūrybingumas leidžia pasiūlyti geriausią sprendimą ir tobulą atlikimą. Visas užuolaidų kūrimo procesas atidžiai kontroliuojamas, kiekvienam klientui darbai kuriami su dideliu dėmesiu ir kruopštumu. Mūsų darbo įvertinimas - didelis ištikimų klientų ratas Lietuvoje ir užsienyje, pelnytas daugumos garsiausių architektų ir dizainerių pasitikėjimas.

 

Kviečiame kiekvieną - stengsimės, kad Jūsų namai taptų išskirtiniai...

 

VEIKLOS KRYPTYS

 

  • Užuolaidų projektavimas, gamyba, siuvimo, pakabinimo paslaugos.
  • Prekyba užuolaidiniais, staltiesiniais audiniais, gobelenais, visuomeninėms patalpoms skirtais audiniais, vandeniui ir saulei atspariais audiniais.
  • Prekyba įvairių stilių karnizais, romanečių, austriečių širmų mechanizmais, nuotolinio valdymo karnizais, jų surinkimas, tvirtinimas.
  • Prekyba užuolaidų aksesuarais.